Nehéz helyzetben Langék

Már a pontszerzés is bravúrnak számítana az Európa-liga negyedik fordulójában

fotó:omonoia24.com

A magyar válogatott Lang Ádámot is foglalkoztató Omonia Nicosia a spanyol Granada vendége lesz a labdarúgó Európa-liga csoportkörének csütörtöki negyedik fordulójában.
A ciprusi együttes nehéz helyzetben van, egy pontjával sereghajtó az E csoportban, és a papírforma szerint már az is bravúr lenne a részéről, ha  pontot tudna szerezni a hét ponttal éllovas rivális otthonában, melytől három hete 2-0-ra kapott ki hazai pályán.

Az európai élbajnokságok képviselői közül az AS Roma Kolozsváron lép majd pályára, az Arsenal a norvég Molde vendége lesz, míg a Bayer Leverkusen izraeli, a Napoli horvát, az angol bajnokságban listavezető Tottenham Hotspur pedig bolgár ellenfelet fogad. A Leicester City Portugáliában szerepel, a három hete egymással nagyot csatázó (3-3) Glasgow Rangers és Benfica pedig ezúttal Skóciában csap össze.

A francia Lille az előző körben meglepetésre idegenben verte 3-0-ra az AC Milant, amely most vendégként próbálhat visszavágni a vereségért, de nem számíthat legnagyobb sztárjára, a combsérülés miatt harcképtelen Zlatan Ibrahimovicra.

A spanyol bajnokságban élen álló Real Sociedadra hollandiai kirándulás vár, míg a La Ligában most harmadik Villarreal ezúttal Izraelben szerepel.