Kézilabda VB csoportbeosztás és a program


Január 13-31 közt a sportvilág szeme Egyiptomra figyel

fotó: ihf.info

A szerdán kezdődő egyiptomi férfi kézilabda-világbajnokságon a csoportok első három helyezettje jut a középdöntőbe, a negyedik helyezettek az alsóházi rájátszásban folytatják szereplésüket az Elnök Kupáért.

A csapatok továbbviszik a másik két továbbjutó elleni eredményüket, és a középdöntőben újabb három mérkőzést játszanak az azonos ágon (A-B, C-D, E-F, G-H) továbbjutottak ellen. A középdöntő-csoportok első és második helyezettjei jutnak a negyeddöntőbe.

A csoportbeosztás:

A csoport (Gíza): Németország, Magyarország, Uruguay, Zöld-foki Köztársaság
B csoport (Új főváros): Spanyolország, Tunézia, Brazília, Lengyelország
C csoport (Alexandria): Horvátország, Katar, Japán, Angola
D csoport (Kairó): Dánia, Argentína, Bahrein, Kongói DK
E csoport (Gíza): Norvégia, Ausztria, Franciaország, Egyesült Államok
F csoport (Új főváros): Portugália, Algéria, Izland, Marokkó
G csoport (Kairó): Svédország, Egyiptom, Csehország, Chile
H csoport (Alexandria): Szlovénia, Fehéroroszország, Koreai Köztársaság, Oroszország

A PROGRAM:

január 13., szerda: csoportkör, 1. forduló:
G csoport:
Egyiptom-Chile 18.00

január 14., csütörtök: csoportkör, 1. forduló:
H csoport:
Fehéroroszország-Oroszország 15.30
Szlovénia-Koreai Köztársaság 18.00
E csoport:
Ausztria-Egyesült Államok 18.00
Norvégia-Franciaország 20.30
F csoport:
Algéria-Marokkó 18.00
Portugália-Izland 20.30
G csoport:
Svédország-Csehország 20.30

január 15., péntek: csoportkör, 1. forduló:
C csoport:
Katar-Angola 15.30
Horvátország-Japán 18.00
A csoport:
Németország-Uruguay 18.00
Magyarország - Zöld-foki Köztársaság 20.30
B csoport:
Spanyolország-Brazília 18.00
Tunézia-Lengyelország 20.30
D csoport:
Argentína-Kongói DK 18.00
Dánia-Bahrein 20.30

január 16., szombat: csoportkör, 2. forduló:
H csoport:
Fehéroroszország-Koreai Köztársaság 15.30
Szlovénia-Oroszország 18.00
E csoport:
Ausztria-Franciaország 18.00
Norvégia-Egyesült Államok 20.30
F csoport:
Portugália-Marokkó 18.00
Izland-Algéria 20.30
G csoport:
Egyiptom-Csehország 18.00
Svédország-Chile 20.30

január 17., vasárnap: csoportkör, 2. forduló:
C csoport:
Katar-Japán 15.30
Angola-Horvátország 18.00
A csoport:
Németország - Zöld-foki Köztársaság 18.00
Magyarország-Uruguay 20.30
B csoport:
Brazília-Tunézia 18.00
Spanyolország-Lengyelország 20.30
D csoport:
Argentína-Bahrein 18.00
Dánia-Kongói DK 20.30

január 18., hétfő: csoportkör, 3. (utolsó) forduló:

H csoport:
Oroszország-Koreai Köztársaság 15.30
Szlovénia-Fehéroroszország 18.00
G csoport:
Csehország-Chile 15.30
Svédország-Egyiptom 20.30
E csoport:
Franciaország-Egyesült Államok 18.00
Norvégia-Ausztria 20.30
F csoport:
Portugália-Algéria 18.00
Izland-Marokkó 20.30

január 19., kedd: csoportkör, 3. (utolsó) forduló:
C csoport:
Japán-Angola 15.30
Horvátország-Katar 18.00
A csoport:
Uruguay - Zöld-foki Köztársaság 18.00
Magyarország-Németország 20.30
B csoport:
Spanyolország-Tunézia 18.00
Brazília-Lengyelország 20.30
D csoport:
Bahrein-Kongói DK 18.00
Dánia-Argentína 20.30

január 20., szerda: középdöntő, 1. forduló:
III. csoport (Gíza): E1-F3, F1-E2, E3-F2
IV. csoport (Kairó): G1-H3, H1-G2, G3-H2

A 25-32. helyért, 1. forduló:
II. csoport (Új Főváros): E4-F4 15.30, G4-H4 18.00

január 21., csütörtök: középdöntő, 1. forduló:

I. csoport (Új Főváros): A1-B3, B1-A2, A3-B2
II. csoport (Kairó): C1-D3, D1-C2, C3-D2

A 25-32. helyért, 1. forduló:
I. csoport (Gíza): A4-B4 15.30, C4-D4 18.00

január 22., péntek: középdöntő, 2. forduló:
III. csoport (Gíza): E2-F3, F2-E1, E3-F1
IV. csoport (Kairó): G2-H3, H2-G1, G3-H1

A 25-32. helyért, 2. forduló:

II. csoport (Új Főváros): E4-G4 15.30, F4-H4 18.00

január 23., szombat: középdöntő, 2. forduló:
I. csoport (Új Főváros): A2-B3, B2-A1, A3-B1
II. csoport (Kairó): C2-D3, D2-C1, C3-D1

A 25-32. helyért, 2. forduló:
I. csoport (Gíza): A4-C4 15.30, B4-D4 18.00

január 24., vasárnap: középdöntő, 3. (utolsó) forduló:

III. csoport (Gíza): F1-E1, F2-E2, F3-E3
IV. csoport (Kairó): H1-G1, H2-G2, H3-G3

A 25-32. helyért, 3. forduló:
II. csoport (Alexandria): H4-E4 15.30, F4-G4 18.00

január 25., hétfő: középdöntő, 3. (utolsó) forduló:
I. csoport (Új Főváros): B1-A1, B2-A2, B3-A3
II. csoport (Kairó): D1-C1, D2-C2, D3-C3

A 25-32. helyért, 3. forduló:

I. csoport (Gíza): D4-A4 15.30, B4-C4 18.00

január 27., szerda:

negyeddöntők:
II1-IV2, Kairó 17.30
IV1-II2, Kairó 20.30
I1-III2, Új Főváros 20.30
III1-I2, Alexandria 20.30

alsóházi helyosztók:
a 31. helyért, Gíza 15.00
a 27. helyért, Új Főváros 15.00
a 29. helyért, Gíza 17.30
a 25. helyért, Új Főváros 17.30

január 29., péntek:
elődöntők (Kairó): 17.30 és 20.30

január 31., vasárnap: helyosztók (Kairó):
kisdöntő 14.30
döntő 17.30


A rovat legfrissebb hírei