Brazília a következő ellenfél


Íme a férfi kézilabda-VB további programja

fotó: metropol.hu

A magyarok ellenfele az I. csoportban, az Új Fővárosban csütörtökön Brazília, szombaton Lengyelország, hétfőn pedig az Európa-bajnoki címvédő Spanyolország lesz.

A magyar férfi kézilabda-válogatott mindhárom középdöntős mérkőzését közép-európai idő szerint 18 órától játssza az egyiptomi világbajnokságon.

A negyeddöntőbe csoportonként az első két helyezett jut.

A középdöntő I. csoportjának (Új Főváros) állása:

1. Magyarország 4 pont
2. Spanyolország 3
3. Németország 2 (71-43)
4. Lengyelország 2 (59-50)
5. Brazília 1
6. Uruguay 0

január 21., csütörtök, középdöntő, 1. forduló:

I. csoport (Új Főváros):
Lengyelország-Uruguay 15.30
Magyarország-Brazília 18.00
Spanyolország-Németország 20.30

II. csoport (Kairó):
Japán-Argentína 15.30
Horvátország-Bahrein 18.00
Dánia-Katar 20.30

A 25-32. helyért, 1. forduló:

I. csoport (Gíza):
Angola-Kongói DK 18.00
Tunézia szabadnapos.

január 22., péntek, középdöntő, 2. forduló:

III. csoport (Gíza):
Portugália-Svájc 15.30
Franciaország-Izland 18.00
Norvégia-Algéria 20.30
    
IV. csoport (Kairó):
Oroszország - Észak-Macedónia 15.30
Egyiptom-Fehéroroszország 18.00
Svédország-Szlovénia 20.30

A 25-32. helyért, 2. forduló:

II. csoport (Új Főváros):
Marokkó-Koreai Köztársaság 15.00
Ausztria-Chile 18.00

január 23., szombat, középdöntő, 2. forduló:

I. csoport (Új Főváros):
Spanyolország-Uruguay 15.30
Magyarország-Lengyelország 18.00
Németország-Brazília 20.30

II. csoport (Kairó):
Katar-Bahrein 15.30
Horvátország-Argentína 18.00
Dánia-Japán 20.30

A 25-32. helyért, 2. forduló:

I. csoport (Gíza):
Tunézia-Kongói DK 18.00
Angola szabadnapos.

január 24., vasárnap, középdöntő, 3. (utolsó) forduló:

III. csoport (Gíza):
Svájc-Algéria 15.30
Norvégia-Izland 18.00
Franciaország-Portugália 20.30

IV. csoport (Kairó):
Fehéroroszország - Észak-Macedónia 15.30
Egyiptom-Szlovénia 18.00
Svédország-Oroszország 20.30

A 25-32. helyért, 3. forduló:

II. csoport (Alexandria):
Marokkó-Chile 15.00
Ausztria-Koreai Köztársaság 18.00

január 25., hétfő, középdöntő, 3. (utolsó) forduló:
    
I. csoport (Új Főváros):
Brazília-Uruguay 15.30
Magyarország-Spanyolország 18.80
Németország-Lengyelország 20.30

II. csoport (Kairó):

Japán-Bahrein 15.30
Argentína-Katar 18.00
Dánia-Horvátország 20.30

A 25-32. helyért, 3. forduló:


I. csoport (Gíza):
Tunézia-Angola 18.00
A Kongói DK szabadnapos.

január 27., szerda, negyeddöntők:

II1-IV2, Kairó 17.30
IV1-II2, Kairó 20.30
I1-III2, Új Főváros 20.30
III1-I2, Alexandria 20.30

alsóházi helyosztók:
a 27. helyért Új Főváros 15.00
a 29. helyért, Gíza 17.30
a 25. helyért, Új Főváros 17.30

január 29., péntek:

elődöntők (Kairó):
17.30 és 20.30

január 31., vasárnap,helyosztók (Kairó):
a 3. helyért 14.30
döntő 17.30


A rovat legfrissebb hírei