Megszakadt a nyeretlenségi sorozat

A topolyaiak kilenc mérkőzés után ismét nyertek a Szuperligában

Javított a TSC, ismét győzni tudtak a topolyaiak a szerb labdarúgó Szuperligában.

A csapat a kragujevaci FK Radnički 1923 ellen lépett pályára idegenben, és 3:0-ás győzelmet arattak. Már az első félidőben megszerezték a vezetést a topolyaiak, Stefan Vukić talált a kapuba, az első félidőben több gól ugyanakkor már nem született.

A második játékrészben is a hazaiak hálója rezgett, Mihajlo Banjac növelte a TSC előnyét 2 gólra az utolsó 20 percre való fordulást követően. Alig hét perccel később, a 79. percben Stefan Vukić ismét beköszönt, jelezve, hogy a topolyaiak komolyan gondolják a győzelmet.

Az eredmény már nem változott a hármas sípszóig, maradt a 3:0. A győzelemnek köszönhetően a topolyai csapat megszakította 9 meccs óta tartó nyeretlenségi sorozatát a szerb labdarúgó első osztályban.

forrás: Pannon RTV