Újabb három pontot zsebelt be a TSC

Martin Mirčevski mesterhármasával 3:1-re győzött a TSC labdarúgó csapata a Kolubara ellen a szerb labdarúgó Szuperliga 11. fordulójában

A TSC csapata a múlt heti Crvena zvezda ellen kiharcolt bravúros döntetlen után a Szerb Szuperliga 11. fordulójának vasárnapi mérkőzésén is szép játékkal 3:1 (1:0) arányban múlta felül a lazareváci Kolubara együttesét.

A topolyaiak sok helyzetet alakítottak ki, az észak-macedón légiósnak pedig jó napja volt, Mirčevski a 23., a 64. és a 71. percben is betalált. A vendégek a meccs vége előtt két perccel szépítettek, így alakult ki a 3:1-es végeredmény. Az elmúlt öt meccsen veretlen TSC tizenegy forduló után a harmadik helyen áll a bajnokságban. A következő fordulóban a topolyai együttes a lučani Mladost vendégeként lép pályára.

„Nekem úgy tűnik, hogy ennek a csapatnak nagyon jó játékosai vannak. Az új játékosok bemutatkoztak, most már mindenki megkapta a saját lehetőségét. A múltkor említettem is, hogy várunk még egyes játékosokat, hogy a formájukat felemeljék még.” - nyilatkozta Palágyi Szabolcs, a TSC vezérigazgatója.

A TSC következő ellenfele a lučani Mladost csapata lesz.

Forrás: PannonRTV.com