Magabiztos győzelmet aratott a TSC

A TSC csapata a Szerb Szuperliga 15. fordulójában folytatta remek győzelmi sorozatát

fotó: FK TSC / facebook

A topolyaiak hazai közönség előtt játszva 3:0 (1:0) arányban múlta felül a belgrádi Voždovac együttesét.

Žarko Lazetić vezetőedző játékosai remekül kezdték a mérkőzést, több helyzetet is kidolgoztak, majd végül a 39. percben Luka Ilić révén a hazaiak megszerezték a vezetést.

A második játékrész 64. percében egy hazai ellentámadás megakadályozása miatt a játékvezető kiállította Filip Damjanovićot, így a vendégek tíz játékossal folytatták a mérkőzést.

A TSC továbbra is nagy nyomás alá helyezte a vendégek kapuját, majd az észak-macedón Mirčevski révén a 80. percben növelte meg előnyét a hazai együttes. A mérkőzés végeredményét Đakovac állította be a 88. percben, miután jobb külsővel irtózatosan nagy gólt lőt a bal felsőbe.

A TSC tizenöt forduló után pontszámban beérte az első helyen álló Crvena zvezdát, amely három mérkőzéssel játszott kevesebbet. Žarko Lazetić együttese a következő fordulóban a harmadik helyen álló Čukaričkit fogadja hazai pályán, de ezt megelőzően szerdán még vár rá egy mérkőzés a Szerb Kupában, amikor a Loznicához látogat.

Forrás: magyarszo.rs