Magabiztosan TSC győzelem

Továbbra is őrzi harmadik helyét a Szerbiai Labdarúgó Szuperligában a TSC

A Szerb Szuperliga 21. fordulójában a kruševaci Napredak ellen 2:0 aránynban nyert a TSC. A topolyai csapat ezzel megőrizte dobogós harmadik helyét a tabellán.

A TSC Arénában megrendezett mérkőzésen a 21. percben Ratkov góljával szerezték meg a vezetést a hazaiak. Mindössze hét perccel később Jovanović használta ki a vendégvédelem egyik hibáját és megduplázta a TSC előnyét. A vendégek cserékkel próbáltak változtatni a játék képén, de a TSC végig jelentős mezőnyfölényben játszott, magabiztosan és megérdemelten nyerte meg a mérkőzést.

„Nagyon örülök, hogy a pályára léphettem és, ami fontos, hogy egy győztes meccsen. Fontos volt, hogy az előző meccshez képest javítani tudjunk, ezért nagyon fontos volt a győzelem.” – nyilatkozta a mérkőzés után Szőke Adrián a Pannon RTV-nek.

Huszonegy forduló után a TSC 42 ponttal a harmadik helyen áll, egy ponttal megelőzve a fővárosi Čukaričkit.

Forrás: magyarszo.rs