Jövőre is a Fortuna Ligában a Nyitra

Az osztályozó második mérkőzésén legyőzte ellenfelét a nyitrai csapat.

A koronavírus okozta szünet utáni rövidített rájátszás végén a Nyitra csapata állt az alsóház utolsó helyén, így ők küzdöttek meg a Fortuna Ligáért a második liga legjobb hat csapata közül az élen végző Máriatölgyessel (Dubnica nad Váhom).

Az osztályozó első meccse 0-0-val ért véget, így a pénteki Nyitrán tartott összecsapás döntött. A találkozó 20. percében már 2-0 volt az állás, így eldőlni látszott a párharc. Ugyan játékban kiegyenlített volt a mérkőzés, és a vendégek előtt is adódtak helyzetek, azokat nem tudták kihasználni. A hajrában a nyitraiak belőtték a harmadik gólukat is, így jobb helyzetkihasználásuknak köszönhetően megőrizték tagságukat a Fortuna Ligában.