Almási újra betalált és egy gólpasszt is kiosztott

Már öt gólnál jár a Rózsahegy felvidéki támadója.

A rózsahegyiek a 35. percben szereztek vezetést az Aranyosmarót ellen. Takáč passza után Almási jól lépett ki a jobb oldalon, eltolta a labdát a kapus mellett, majd éles szögből a kapuba lőtt. Ez volt a felvidéki csatár ötödik találata a 2020/2021-es idényben.

A második félidő elején Almási harcolt meg egy labdáért, majd kiszolgálta Kmeťet, a második hullámban érkező középpályás pedig belőtte a második hazai gólt. A végjátékban a már emberhátrányban küzdő vendégek még szépítettek, de a döntetlen nem volt benne a meccsben. A végeredmény 2-1.