Újabb bajnoki címet szerzett Vodnyánszká Renáta

A fiatal atléta a felnőtt mezőny után a juniorok között is győzni tudott.

Szombaton a junior távolugrók mezőnyében két versenyző is képviselte a Megy Sport Dunaszerdahely csapatát a szlovák bajnokságon. A fiúk között Tóth Bence 529 centiméterrel fedettpályás egyéni csúcsot ugorva a 8. helyen zárt.

A lányok kategóriájában Vodnyánszká Renáta 571 centiméterrel újabb aranyérmet szerzett. A mindössze 17 éves tehetség mögött a nagyszombati AK AŠK Slávia versenyzője, Lehenová Monika végzett 553 centiméterrel. A Megy Sport versenyzőjének legkisebb mért ugrása 552 centiméter lett, de volt 564-es és 569-es ugrása is, így akár azokkal is megszerezhette volna az aranyat. A harmadik 550 centiméterrel Veselská Sandra (Naša atletika Bratislava) lett.

Dnes na halových majstrovstvách Slovenska juniorov si Renáta Vodnyánszká skočila pre ďaľsí titul majsterky Slovenska v...

Közzétette: Atletický klub Megy Sport Dunajská Streda – 2021. február 27., szombat

Fotó: facebook.com/atletikasvk, Ján Luky