Sikerrel kezdtek Mátéék

Fölényes, 17–3-as sikerrel kezdte a bajnokságot a Ferencváros női vízilabdacsapata.

Alig-alig edzhetett együtt a legutóbbi idényben bronzérmes női csapatunk, amelyhez például csak a héten tudtak csatlakozni a nemrég az U20-as világbajnokságon ugyancsak harmadik helyezett junior-válogatott tagjai - írja a Fradi.hu.

Hiányzott Valentin Kamilla és Vályi Vanda is, ott volt viszont a kiskövesdi Máté Zsuzsanna. A felvidéki játékos két góllal zárta a meccset.

Az első gólt a Szeged lőtte ötméteresből, de erre egy 8-gólos sorozattal válaszoltak a zöld-fehérek. 9-3 után aztán szinte másik meccs kezdődött, és a második két negyedben nem is kaptak gólt a hazaiak.

E.ON Női OB I., 1. forduló:

FTC-Telekom-SZNVE 17-3 (4-1, 5-2, 6-0, 2-0)
FTC Uszoda, Népliget, v.: Bereczki, Sándor

Gólszerzők:  Illés 3, Kuna 3, Kövesdi 2, Máté Zsuzsanna 2, Pőcze 2, Tóth-Csabai 2, Dömsödi 1, Felkai 1, Koopman 1 ill. Ráski 2, Botka 1

Fotó: facebook.com/fradivizilabda