Nem megy a góllövés a KFC-nek

Ismét gólképtelenek voltak Radványi Miklós védencei

Szerdán újabb felkészülési meccset játszottak a II. labdarúgóligában a tabella 4. lépcsőfokán telelő komáromiak. A violák ezúttal a mosonmagyaróvári Credobus (NB II) otthonában vendégszerepeltek, s a szombati fellépésükhöz hasonlóan (ETO FC Győr–KFC Komárom 0:0) gólképtelenek voltak.

A hazaiak az első játékrészben kétszer is betaláltak a KFC kapujába, szünet után már nem változott az eredmény. A komáromiak fordulás után nem értékesítettek egy büntetőt.

„Jó iramú mérkőzést játszottunk. Az első félidőben két egyéni hiba után kaptuk a gólokat. A második félidőben átvettük a játék irányítását, és kidolgoztunk 5-6 tiszta gólhelyzetet, amit nem sikerült gólra váltanunk” – értékelte a mérkőzést a komáromi KFC honlapjának Radványi Miklós vezetőedző.

A Radványi-legénység szombat délelőtt az Újpest II vendégeként játszik újabb edzőmeccset.

Forrás: parameter.sk