Križanék simán győzték le Radványi csapatát

A trencséniek hazai pályán roppant magabiztosan győzték le ellenfelüket.

Az alsóház első és utolsó helyezettjének csatáján mindkét oldalon találhattunk magyar résztvevőt. A hazaiaknál a palásti Križan Richard a védelem tengelyében kezdett, míg a vendégeknél avezetőedző a dunaszerdahelyi Radványi Miklós volt.

A Trencsén szinte az első perctől kezdve irányította a mérkőzést, első gólját pedig a 27. percben szerezt meg. A félidőig még egyet lőttek Križanék, majd a szünet után további kettőt hozzátettek. A vendégek az első 45 perc végén szabadrúgásból egy felső lécig jutottak, a második játékrészben pedig Mazan és Badalo révén tudtak veszélyeztetni.

"Ahogy már a meccs előtt is elmondtam, az alsóház legjobb csapata ellen játszottunk. A Trencsénnek nem itt van a helye. Ezt ma is megmutatta. Az előrejátékban nagyon jók, ezt ma is láthattuk. Talán másként alakult volna a mérkőzés, ha Pellegrini a 43. percben belövi a szépítő gólt szabadrúgásból. A második félidőben 5-6 perc alatt kaptunk két gólt, ez után pedig már csak telt az idő. Gratulálok a hazaiaknak a megérdemelt győzelemhez" – nyilatkozta a meccs után Radványi.