Birkózás

Tótok Péter ezüstérmes Tiranában

A kötöttfogásúak 51 kilogrammos súlycsoportjában Tótok Péter ezüstérmes lett a tiranai U17-es birkózó Európa-bajnokságon

Két magyar érem az U17-es birkózó Eb-n

A 80 kilogrammos Szinay Szabolcs ezüst-, a 48 kilós Zsitovoz Petro pedig bronzérmes lett a tiranai U17-es birkózó Európa-bajnokság keddi helyosztóin kötöttfogásban

Orsós Sztálvira ezüstérmes

Orsós Sztálvira ezüstérmet nyert pénteken a nők 53 kilogrammos kategóriájában a zágrábi birkózó Európa-bajnokságon

Lévai Zoltán bronzérmes

A kötöttfogásúak 77 kilogrammos kategóriájában szereplő Lévai - ellenfele sérülése miatt mérkőzés nélkül - bronzérmet nyert szombaton a zágrábi birkózó Európa-bajnokságon

Takács István nehéz helyzetből felállva Európa-bajnok

A kötöttfogásúak 87 kilogrammos kategóriájában szereplő Takács a szombati döntőben hátrányból fordítva nyert aranyérmet a zágrábi birkózó Európa-bajnokságon