Az Ecseki-Majoros páros elveszítette a döntőt

Nem bírt a magyar páros dél-koreai ellenfelével a WTT-sorozat döntőjében

fotó: sport365.hu

Az Ecseki Nándor, Majoros Bence duó kikapott dél-koreai ellenfelétől a férfi párosok vasárnapi fináléjában az asztaliteniszezők WTT-sorozatának 75 ezer dollár összdíjazású törökországi viadalán, Antalyában.

A verseny honlapja alapján Ecsekiék az első két játszmában nem tudták igazán megnehezíteni Lim Dzsong Hun és An Dzse Hjun dolgát, a harmadik szettben azonban jól játszottak és szépítettek, a negyedik játszmában viszont ismét a rivális volt a jobb, így meg kellett elégedniük a második hellyel.

A magyar duó a vereség ellenére nagyszerűen szerepelt Antalyában, ahol már a negyeddöntőben bravúrt mutatott be a japán a Togami Sunszuke, Sinozuka Hiroto kettős legyőzésével, majd a szombati eldöntőben a szintén esélyesebb svéd Kristian Karlsson, Anton Källberg párost verte simán.

Eredmény (a WTT honlapja alapján):
férfi páros, döntő:

Lim Dzsong Hun, An Dzse Hjun (dél-koreai)-Ecseki Nándor, Majoros Bence 3-1 (5, 7, -9, 3)