Magabiztos érsekújvári győzelem a sereghajtó ellen

III. LIGA, NYUGAT, 12. Forduló – ÖSSZEFOGLALÓ

Cséfalvay Á. András fotója az Érsekújvár-Bánová mérkőzésen készült

Egyre távolabb kerül a dobogótól a Vágsellye, amely ezúttal hazai pályán bukott a tabellaszomszéd Rača ellen – a mindent eldöntő gól a 87. percben született.

A nagyölvediek egy hete megszakították hatmeccses nyeretlenségi szériájukat, ám legutóbbi sikerüket nem követte újabb – a Malacky mindhárom pontot elvitte az otthonukból.

A galántaiak negyed órával a rendes játékidő vége előtt mentettek pontot a bajnokesélyes Sereď vendéglátójaként, az érsekújváriak pedig saját közönség előtt arattak magabiztos győzelmet a sereghajtó Bánová ellen.

Eredmények:

Inter Bratislava–Martin 2:0 (2:0), g.: Mészáros (9.), Mihálek (7.).

Galánta–Sereď 1:1 (0:1), g.: Mihálik (75.), ill. Gajinov (8.).

Érsekújvár–Bánová 3:0 (1:0), g.: Obročník (37.), Fótyik (54.), Kiss (73.).

Beluša–Lehota pod Vtáčnikom 1:2 (0:0), g.: Bryndziar (82.), ill. Škrteľ (55., 58.).

Nagyölved–FC Žolík Malacky 0:1 (0:0), g.: Quinteros (62.).

Vágsellye–Rača 0:1 (0:0), g.: Attah Junior (87.).

Podkonice–Myjava 3:3 (2:2), g.: Selecký (16.), Halabrin (17. – öngól), Mózer (73.), ill. Copko (29., 86. – a másodikat 11-esből), Martišiak (35.).

RSC Hamsik Academy B. Bystrica–Častkovce 2:0 (1:0), g.: Ábrahám (37.), Rusko (72.).