Nem bírtak a listavezetővel a somorjaiak

MONACObet II. labdarúgóliga, 11. Forduló - ÖSSZEFOGLALÓ

Fotó: stksamorin.sk (Archív)

Sorozatban harmadik bajnokiját veszítette el a Somorja, amely ezúttal a listavezető Prešov otthonában kapott ki simán három góllal. A zöld-fehérek már öt ponttal vezetik a tabellát, ugyanis közvetlen riválisaik pontokat hullajtottak – a Zlaté Moravce a Malženicével játszott döntetlent, míg a Liptovský Mikuláš a Stará Ľubovňa vendégeként remizett úgy, hogy a vendégek az első félidőt követően már két góllal vezettek, ám a hazaiak végül egyenlíteni tudtak.

Eredmények:

FK Humenné–FK Pohronie 1:0 (0:0), g.: Streňo (53.).

Tatran Prešov–FC STK 1914 Somorja 3:0 (1:0), g.: Sovič (15.), Franko (58.), Sagna (76.).

Redfox Stará Ľubovňa–Tatran Liptovský Mikuláš 2:2 (0:2), g.: Daneji (53.), Plaskowski (90. – 11-esből, ill. Staš (27.), Bartoš (34.).

MŠK Považská Bystrica–MŠK Žilina B 0:4 (0:1), g.: Badije (40.), Mlynár (65., 84.), Prokop (75. – 11-esből,

MFK Zvolen–MŠK Púchov 1:1 (1:1), g.: Pilný (18. – öngól), ill. Tandara (26.). ill. Pilný (18. – öngól).

FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble–Dynamo Malženice 1:1 (1:0), g.: Balaj (35.), ill. Bukovský (50.).

FC Petržalka–Slovan Bratislava B 1:2 (0:0), g.: Begala (61.), ill. Boledovič (52.), Ivanics (75.).